Doğan Akaryakıt, Trabzon’da temellerinin atıldığı 2008 yılından itibaren, arkasındaki Opet markası, genç, dinamik ve sektörde tecrübeli ekibi ile faaliyette bulunduğu her alanda hizmet ve ürün kalitesiyle fark yaratarak, akaryakıt istasyonları ve madeni yağ sektöründe dinamikleri belirleyen firmalar arasına girmiş ve faaliyetine başladığı yıl, kısa zamanda akaryakıt sektöründe önemli istasyonlardan biri haline gelmiştir.

Doğan Akaryakıt 6.000 m2 açık alan, 2.000m2 kapalı alan ile toplam 8.000m2 alanda 6 pompa sayısı ile yüksek standartlardaki ürün ve hizmetlerini, hızlı, güler yüzlü, çevreye duyarlı ve müşterinin ihtiyaçlarını anlayarak sunmaktadır.

Opet Fuchs’un Karadeniz ve Marmara Distribütörü olan Doğan Akaryakıt, ağını geliştirmek ve verimliliğini artırmak üzere emlak ve inşaat sektörlerindeki yatırımlarına da hızla devam etmektedir.

İstasyonlarında ürün ve hizmet kalitesini en üst seviyede tutmak için aralıksız çalışan Doğan Akaryakıt ‘ın ürünlerinin kalitesi, Doğan Akaryakıt depolarından başlayarak aracın deposuna girinceye kadar geçtiği tüm aşamalarda Doğan Akaryakıt denetimi altındadır.

Marmara Bölgesi ve Karadeniz Bölgesi’nde faaliyet gösteren Doğan Akaryakıt, bölgesel güç olma hedefi ile büyümeye devam etmektedir.